כתבות תוכן ומאמרים בנושאים רבים כגון נהיגה, בטיחות ותחומים טכניים.

A- A A+

אנו בטריגו, מאמינים שנהג בעל ידע הוא נהג בטוח.

זו הסיבה, שטריגו תעשה ככל יכולתה בכדי לשתף אותך במידע הקיים בתחום הנהיגה.

על ההבדל בין מדריך נהיגה למורה נהיגה

מאת: ליאור רייטר

עידן של טרנדים נופל עלינו חדשות לבקרים. אנחנו כבר לא מחליטים לבד איך להתלבש אלא משאירים זאת לסטייליסטים שקובעים מה מתאים לאופי שלנו, מאמנים אישיים (לא של כושר גופני) משפיעים עלינו לשינוי אופן החיים ואיש בשם אלון גל מחליט איך עלינו לנהל את חשבון המשפחה, כולל מכירת נכסים, כדי שנוכל לעבור בשלום את הצונמי של הבנקים...

המדריך לרכישת רכב בטיחותי

מאת: אלדד גרינפלד

ברצוננו לרכוש את הרכב הבטיחותי ביותר עבור משפחתנו. להלן מורה נבוכים קצר שיעזור לכם לעשות קצת סדר ברשימת המכוניות המועמדות, בחירת המכונית המועדפת עליכם מבחינה בטיחותית, טיפים מועילים ואף עצות לרכישת רכב בטיחותי לנהג חדש.

השוליים - האם הם באמת כה בטוחים?

מאת: אלדד גרינפלד

רוב הנהגים מתייחסים לשוליים כאל אזור בטוח מסכנה. האומנם? כתבה זו תעסוק בסכנה האמיתית שמחכה לנו ב"מקום הבטוח" שלנו על הכביש.

מילון מקוצר למונחים ומערכות בטיחות במכוניות חדשות

מאת: אלדד גרינפלד

יצרני הרכב מתחרים ביניהם על לב הלקוח באמצעות הקלף החשוב והיקר ביותר - בטיחות הנוסעים. במירוץ המכירות הנצחי, יצרו עבורנו היצרנים עולם סבוך ועצום של מושגים במטרה להסביר לנו למה המערכת שלהם טובה יותר.

מה עושה ישראלי בפקק?

מאת: גלית יצחק-אוגנוב

בזמן פקקי הבוקר, ישראלים לרוב נוהגים לאכול ארוחת בוקר, לדבר בסלולרי לקרוא עיתונים הפקק השנוא ביותר על הישראלים הוא כביש איילון צפונה.

לנהוג עם נהג חדש

מאת: מור אסאל

כשהמתבגר שלכם מקבל רישיון, אתם מקבלים לשלושה חודשים את תפקיד הנהגים המלווים. איך תפיקו מהתקופה הזאת את המרב?

לקראת הקור - נהיגת חורף

מאת: ליאור רייטר

עונת החורף קרבה ובאה ויחד איתה הגשמים, הערפל והקור. ישראל אינה מדינה גשומה, אך כאשר יורד הגשם הוא מכה בכל עוצמתו. כך אנו נאלצים להתמודד עם כמות משקעים גדולה יחסית הנופלת בזמן קצר על כבישים המכוסים שכבת לכלוך ושמן וללא מע' ניקוז יעילה. עלינו, כנהגים, להכין את כלי הרכב שלנו ולחדד כמה נקודות בצורת הנהיגה שלנו.

אור אדום - טאבו?

מאת: ליאור רייטר

אור אדום בישראל הוא טאבו - לא עוברים אותו. ועם זאת, בישראל ישנם מאות-אלפי מעברי אור אדום מצולמים, וכמות כמעט משולשת של מעברי אדום לא מצולמים. מה עושים עם זה?

הנעה כפולה קבועה - למה זה טוב, למי ואיך?

מאת: ליאור רייטר

מושג ההנעה הכפולה (או הנעה לכל הגלגלים) תופס תאוצה בשנים האחרונות. אך מה פירוש המצב בו כל ארבעת הגלגלים מונעים? איך זה עובד? למה זה עוזר? והאם אנחנו בכלל צריכים את זה?

דף הבית  /  פרופיל החברה  /  המדריכים  /  המוצרים  /  מאמרים  /  המלצות  /  לקוחות

גלריית תמונות  /  גלריית סרטים  /  צי רכב  /  טיפים לנהיגה  /  הדוקטור  /  צור קשר

Photographer Ronen Topelberg